Kurumsal

ERS Group Demir Çelik'i daha yakından tanıyın.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Başarma azmi: Demir Çelik, Lojistik ve İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir.

Müşteri Odaklılık: Her gün daha da büyümenin daha da gelişebilmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan geçer. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamalı ve çıkabilecek ufak tefek sorunlara hemen çözümler bularak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz.

Dürüstlük: Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Bu yüzden müşterilerimiz bize, bizde müşterilerimize her zaman sonsuz güven duyarız.

ERS Group iş ilişkisi içinde olduğu kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeleyecek davranışta bugüne kadar bulunmamıştır ve bulunmayacağını taahhüt eder.

T.T.K. GEREĞİ YASAL BİLDİRİM

Şirket Müdürü : Soner ERYILMAZ

Taahhüt Edilen Sermaye : 30.000.000 TL

Ödenmiş Sermaye : 30.000.000 TL

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Kayseri merkezli kurulan ERS Group İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile Demir Çelik, İnşaat ve Lojistikte sektör liderliğini sürdürmeyi ve ilerleyen yıllarda sadece Türkiye sınırlarını aşıp Dünya çapında sağlam temellere dayanan bir Group olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

  Demir Çelik, İnşaat ve Lojistik sektöründe güçlü bir yere sahip olan ERS GROUP;
 • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
 • Müşteriye değer verir, saygı duyar.
 • Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir.
 • Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek
 • Müşteri memnuniyetini önde tutmak
 • Müşterisine devamlı yüksek kalitede ve organize hizmet vermek,
 • Pazar payını sürekli arttırmaktır.
Büyük çabalar ile kazanılan firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri bir kerede doğru ve zamanında yapmak. Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak için daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.
Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.
Kalite, verimlilik ve karlılık artışını sağlamak için, ekip çalışmasına önem vermek. Şirket kurumsal yapısında ve işlerin işlemesinde kalite düzeyinin en üst seviyeye gelmesi için, organizasyondaki bireylerin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak. Birlikte çalışılan alt ekiplerin (Tedarikçilerin) kalite düzeylerinin kontrollerini elde tutmak, bu firmaları denetleyerek ekip çalışmalarına katılımlarını sağlamak.
Doğru, verimli, karlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek. Bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak. Personele göre iş değil, kurumsal yapı içindeki niteliklerine uygun personel alımı yapmak. Yeni personeli deneyimli, profesyonel, nitelikli personelin yanında usta-çırak ilişkisi içinde çalıştırmak. Çıraklık eğitimini tamamlayan personele organizasyon içindeki yetki ve sorumluluğu vermek.
Şirketimiz kuruluşundan itibaren devlete faydalı olmayı ve devlet işlerinde şirket karlılığı kadar ülke faydasının da en üst düzeyde olmasını prensip edinmiştir. Yurt içi işlerde bu prensibi kurumsal yapı içindeki tüm birimlerin devam ettirmesini sağlamak. Şirket kar, verimlilik ve kalitesinin sürekli gelişmesini sağlamak ve ülkeye daha fazla faydalı olmak için, şirketimizin hedefi; Uluslararası arenada ismi bilinen, aranan, yurtdışı gelirlerden ciro sağlayan bir dünya şirketi olmaktır.
İşlerin Planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak.
Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.


 • MERKEZ
  Yeşilyurt Mh. İnşaat Malzemeciler Sit. 2751 Sk. No:19/A Melikgazi / KAYSERİ
 • PAYAS ŞUBE
  Yıldırım Beyazıt Mahallesi 305. Cadde No: 5 Payas / HATAY

Merkez: 0 352 231 11 02 Pbx
Depo: 0 352 231 11 03 Pbx
Şehir İçi Satış: 0 352 231 11 02 Pbx
Satış: 0 352 231 11 02 Pbx
Payas Şube: 0 532 795 73 38 Pbx
E-posta: satis@ersgroup.com.tr


Copyright 2020 ERS GROUP Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.